Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme Hakkında Merak Edilenler

1. Ön Ödeme Yapmadan Araç Kiralama ve Rezervasyon Yapmam Mümkünmü ?

Cevap: Firmamızda aksi bir durum olmadıkça Mobil uygulamamız - Web sitemiz - Çağrı Merkezlerimiz üzerinden ön ödeme şartı olmadan araç kiralayabilirsiniz. 

2. Ödeme Şekilleri Nelerdir 

Cevap: Firmamız politikaları gereği ödemeleri araç teslimi sırasında kredi kartı ile havale - eft veya bulunduğunuz ülkenin döviz birimi ile ödemeniz mümkündür.

3. Araç Fiyatlarının değişmesi mümkünmü ?

Cevap: Rezervasyon yaptığınız sırada ilgili birimdeki arkadaşlarımız sizleri arayıp onayladıkları sırada sizlere konfirme e-mail'i atılmaktadır orada yazan fiyatların değişmesi mümkün değildir. 

4. Kredi Kartı Olmadan araç Kiralamam Mümkün mü ?

Cevap: Firmamız politikaları gereği yurtiçi müşterilerimizden kendi adına kayıtlı en az 1 kredi kartı ile ödeme yapılması gerekmektedir. Yurtdışı müşterilerimiz için böyle bir zorunluluk olmayıp pasaportlarını yada uçak biletlerini ibraz ettirmeleri şartı gerekmektedir.

5. Fatura Kesiyormusunuz ? Nasıl Fatura talep edebilirim ? 

Cevap: Firmamız E Fatura Mükellefi olup Araç Teslimi esnasında vermiş olduğunuz bilgilere kesilip dilerseniz dönüşünüzde yada fatura adresinize kargolanmaktadır.

6. Şirket Çalışanıyım Ödeme Olayı Nasıl Oluyor ?

Cevap: Şirket çalışanları veya kurumsal müşterilerimiz araç kiralama ücretini Şirketimiz hesaplarına havale yada eft ile yapabilir. Şirket kredi kartı ilede ödeme imkanı mevcuttur.

 

Araç Kiralama Koşulları ve Ödemeler Hakkında Merak Edilenler