Kırmızı Car Vip araç kiralama

Vip araç kiralama denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olmanın verdiği gurur ile Özellikle Yabancı Dil bilen deneyimli şoförlerimiz sayesinde Son model Vip araç portföyümüz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Her kesime hitap eden hizmetlerimiz sayesinde, dilerseniz özel günleriniz için dilerseniz Özel konuklarınız için yada sizler için hatasız hizmet anlayışı ile operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Vip araç konusunda seçkin markalardan oluşturduğumuz zengin vip araç filosu ile her kesime uygun lüks araçlarımız ile sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sedan Araç
Sedan Araç
Suv Araç
Suv Araç
Vip Araç
Vip Araç
Araçlarımız ve Özellikleri

Bünyemizde bulunan araçlarımızın listesi & detayları ve resimlerini görebilirsiniz

Mercedes Vito

  • 8 yolcu + 1 şoför kapasiteli
  • Rahat Bir Yolculuk Konforu
  • Yolculuğun Tadını Çıkarın
  • Karşılıklı Koltuklar
Mercedes Vito

Adana Vip Araç Kiralama

Günümüzde Hizmeti satın almak çok yaygın hale geldi. Ulaşım sorunlarını asgari seviyeye düşürmek için olağan üstü çalışmalar yapıldı. Örneğin Son günlerde Adana Moda olmaya başlandı. Adana yöresinin Tarımı, tarihi, Portakal çiçeği karnavalı, Şalgam günü, Adana’ya özgü yemekler, konuşma şivesi ve ilinde birçok milleti barındıran Sıcak bir memleket. Çok potansiyelli olduğundan Gerek şehir dışı, Gerekse Ülke dışındaki insanlar Adananın lezzetini tatmak, tarihi dokusunu görmek, havasını solumak için kilometrelerce uzaktan adanaya geliyorlar. Tabi Gelmeden insanlar araştırma yapıyorlar. Adana havalimanı, varmı, adana Havaalanı’na geldiğinde Araç kiralamak istiyor, rent a car firmalarını araştırıyor. Tabi devir Ekonomik şekilde Hem gezmek hemde son model araçlarla Hizmeti kaliteli satın alıyorlar. Artık kiralama şirketleri Tur operatörlüğü yapacak kıvama geldi. Çünkü kişi Hem ulaşım, hem konaklama, hemde beslenme adına Adanayı bilmediği için Bu hizmetleri sunacak özel şoförleri olan 7/24 hizmet veren her türlü donanıma sahip olan kiralık vip araç’ları olan ve , vip araç seçenekleri olan ve ayrıca kiralama fiyatları cazip olan kurumsal kimliğe sahip firmaları tercih ediyorlar. Artık araç kiralama şirketi kimliğinden uzaklaşıp Adana’yı Temsil eden EVSAHİBİ kimliğine bürünüyor. Adana Esnafı, halkı misafirine çok özen ve saygı gösterir. Bu kibar hizmet anlayışı başlangıcı yani ilk adını Araç kiralama şirketlerinden başlamaktadır. İnternette arama motorlarında çok kolay erişebilirliği olan, 7/24 hizmet verebilmesi (Yurtdışında yaşayan insanların saat farkından dolayı), Kısa sürece cevap alabilmesi, İş disiplini ve ciddiyeti adına çok etkilidir. Hizmet veren Kiralama şirketi personeli Yurtdışı yabancı misafirlerine çeşitli dillerde hizmet verebilmelidir. Bu güzel hizmetler sonuncunda Adana Havaalanına ayak bastığında Araç kiralama Şirket personeli Firması yazılı Tabelası ile samimi ve güler yüzüyle karşılaması ile başlayacaktır. Adana şöförlü vip minibüs kiralama şirketimizde adana havaalanı transfer hizmeti kişiye özel verilmekte olup dilerseniz adana havaalanı vip bölümünden çıkışlarınızda sizleri vip çıkışındanda alabiliyoruz. Aynı zamanda vip minibüs kiralama hizmetinde kiralık araçların hepsi full bakımlı olup sizleri yolda bırakmaz bu sayede yolculuğunuz konforlu bir şekilde tamamlanır.

Programlı Adana seyahatinin başladığı 1. Etap Anı gelmiştir. Gelen misafir sayılarında artışlar olabilmesi ihtimalini de göz önüne alan Kiralama şirketi yetkilileri vip ulaşım hizmetlerinde, değerli konuklarına çeşitli marka ve model araçlar sunmak için ofisine davet edecektir. Dedim ya Adana’yı temsil yetkisini aldığı için Misafirlere hem kısa bir dinlenme olanağı, Hemde bu işi ne kadar ciddiye aldığını görmeleri adına mükemmel olacaktır. Adana şehrinin sıcak, saygı, güler yüzlü ve samimi davranışları ile güven duygusunu vermelidir.  Değerli konuklarına vip transfer hizmetlerinde konusunda, Araç model ve marka konusunda ihtiyaçlarına uygun ÖRNEĞİN vip lüks minibüs kiralamak istediğinde mercedes sprinter’ından tutunda her çeşit marka araçların sunumu yapmalı. Bu işlemden sonra adana vip transfer hizmeti devamına geçilir. Tabi Adanaya geldiği saate uygun plan program yapılır ve Keyifli ADANA seyahati başlamış olur. ÖRNEĞİN Şöförlü Rehber Kiralama şirketi ,Gece gelene misafirleri Hemen Adanaya özgü bir beslenme şekli olan çorbayıca götürür, Adana’da çorbacılar 7/24 hizmet vermektedir. Yemek sonrası konaklayacağı yere teslim eder ve bu etap çok önemlidir. Çünkü bu etapta müşteri memnuniyeti gözlemlenir ve huzurla Konuklarla, Araç kiralama şirketi ertesin gün tekrardan buluşuncaya kadar ayrılırlar.

2. Etap’a başlamadan önce 1 etaptaki gelişmeler konuşulur. Herhangi bir eksiklik, hata kusur olup olmadığına dair kısa bir değerlendir toplantısı yapar. Bu toplantıda Aracı kullanıcısına müşterilerin durumuna göre ülkelerinde sevilen müzikler çalmasını, Yeri geldiğinde Adana yöresine ait müziklerin çalınmasını tembih edilir. Sonuçta vip lüks minibüs tahsis edildiği için bir de konuklarına daha iyi hizmet verebilmek için birkaç yabancı dil bilen hosteste tahsis edilir. Araç kiralama hizmeti çokta basit değildir. Aracın çıkış ve dönüş tarih ve saati belli ver araç anahtarı ile olmuyor. Sonuçta vip hizmeti bu…

Bir aksilik olmadığı için huzurlu bir şekilde tekrar buluşacakları saatten 15-20 dk. öncesinde konaklama için bıraktıkları yerde bulunurlar. Sonrasında Program dâhilinde etkinliklere, Festivallere ve Tarihe yolcuğuna ve lezzetine kısa aradan sonra devam etmenin heyecanı ile devam etmesi sağlanır.

Araç kiralama işi çok ciddi ve vizyonlu bir İş’tir. Bu işi önemsemeyen kişi ve firmalar Gerek kendilerine, Gerek şehrine ve Gerekse ülkesine zarar verdiklerini bilmeleri gerekmektedir. Türkiye Ülkemiz bir cennettir. Cennetin de Sıcak şehirlerinden biri de Adana’dır. Tarih’te Adananın önemi yok yüksektir. Ulaşımda İpek yolunun bir parçası olması, Ülkemizin doğu-batı geçişinde hassas bir konuma sahiptir. Kısaca insanlar bulundukları yerlerin tarihlerini iyi bilmelidirler. Çok kıymetli hazine Tarihlerinde gizlidir. Tarihlerini çok iyi bilen Firmaların Başarılı olmaları da çok doğaldır. Başarılı olan firmalarında arkasında diğer firmalar gelecek ve hizmet kalitesi ve standartını çok yükselecektir. Firmalar arasında rekabet Meslektaş ruhu ile olmalıdır. Rakip firma gözü ile bakılmamalı.

Adana vip araç kiralama hizmetimiz içerisinde vip vito kiralama ve ford custom araçlarımızda oldukça konforludur. Örnek verecek olursak, Adana şehrinde birçok Araç kiralama şirketleri mevcuttur. Birbirlerini karalayarak, kötü anlatarak kendilerini iyi gösterme çabaları hoş bir davranış şekli değildir. Kötü anlatılan şirketler Adana Şehrine ve dolayısıyla Ülke Turizmine zarar vermektedir. Ayrıca kiralama şirket sahipleri şunu KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİ BAŞKALARINA YAPMA Atasözünü asla unutmamalıdırlar. Bu Atasözü ile hareket ettiklerinde inanıyorum ki Adana’mızı ziyaret eden konuklarımız bu davranışları kendi hayatlarında uygulayacaklardır. Bu Atasözü ilkesi davranışı çeşitli şehir ve Ülkelere ziyaret edecektir.

Bu ilkeler ve Atasözleri ile Güzel bir hizmet verilecek ve bu hizmetin bedeli sadece maddi kazanç olmayacaktır. Cennet ülkemizin maneviyatı çok güçlü ve Güçlü olan maneviyatı daha da GÜÇLÜ Hale getirecektir.

Nostaljiyi gelenek ve göreneklerin tanıtımında önemli görev üstlenen ve Elçisi olan  modern hizmetleri sunan ARAÇ KİRALAMA Şirketlerine şimdiden çok Teşekkür ederim….

Adana Gezimizin devamı olacaktır.